Facebook

Drodzy Goście,

 

jest nam niezmiernie miło poinfiormować, iz ponownie otwieramy dla Państwa nasze apartamenty.

 

Jesteśmy niedużym obiektem, co pozwala nam bardzo starannie podejmować działania, które pozwolą Państwu w pełni cieszyć się pobytem w zdrowej i spokojnej atmosferze.

Aby zagwarantować Państwu bezpieczny pobyt wprowadziliśmy szereg procedur, które mają chronić zdrowie naszych Gości oraz zminimalizować jakiekolwiek ryzyko.

 

Po każdym pobycie apartament przechodzi jednodniową kwarantannę, co oznacza ,że nie jest on w tym czasie wynajmowany. Ta procedura obowiązuje do odwołania.

 

Apartamenty po każdym pobycie sa dokładnie wietrzone.

 

Pościel i ręczniki są prane w temperaturze 60°C z dedykowanym detergentem przez wyspecjalizowaną firmę pralniczą.  odbierane i dostarczane sa w reżimie sanitarnym.

 

Apartamenty są dezynfekowane specjalnie do tego przeznaczonymi środkami na bazie alkoholu, ze szczególnym uwzględnieniem powierzchni dotykowych, np. klamek, poręczy, uchwytów, blatów, włączników światła, pilotów itp.

 

Goście mają zapewniony płyn do dezynfekcji .Prosimy o odkażanie rąk  preparatem umieszczonym w klatce schodowej. 

 

W częściach wspólnych budynku (tj. klatka schodowa, garaż, ogród, plac zabaw, altanka grillowa ) należy przebywać w maseczce i rękawiczkach jednorazowych  

 

Wprowadzamy bezwzględny zakaz przebywania na terenie obiektu i apartamentów osób tu niezakwaterowanych i osób postronnych!

Kontakt

Viva Tatry
34-500 Zakopane
ul. Pardałówka 30
tel. 666 666 543
rezerwacja@vivatatry.pl
Realizacja strony www : veeo.pl