Facebook

Apartamenty

Apartament Viva 3

Powierzchnia: 42,5m2 Max osób: 4 Pokoje: 2
Mieszkanie wykończone w neutralnych, ciepłych barwach. Do dyspozycji Gości oddany jest salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia z dużym łóżkiem oraz łazienka. Z pokoju dziennego jest wyjście na dwa balkony, z których rozpościera się widok na panoramę Tatr.

Apartament Duży 2

Powierzchnia: 57 m 2 Max osób: 7 Pokoje: 3
Apartament składający się z dwóch kondygnacji. Całość utrzymana w nowoczesnej stylistyce zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku dla grupy znajomych oraz dużej rodziny. Dolna strefa składa się z saloniku z aneksem kuchennym i łazienki, zaś górna część to głównie dwie przestrzenie: otwarty pokój z kanapą oraz oddzielna sypialnia, a także łazienka i aneks kuchenny.

Apartament Studio 2

Powierzchnia: 24m2 Max osób: 4 Pokoje: 1
Mała powierzchnia mieszkania została maksymalnie zagospodarowana, przy czym pokój stwarza wrażenie spójnej przestrzeni. Tania propozycja dla osób poszukujących noclegów w dobrej lokalizacji i ceniących niezależność. Posiada aneks kuchenny i łazienkę.

Apartament Duży 1

Powierzchnia: 57 m 2 Max osób: 7 Pokoje: 3
Dwupoziomowe mieszkanie o stosunkowo dużym metrażu, na którym mieści się kilka efektownie urządzonych przestrzeni. Dolna kondygnacja utrzymana w tonacji szaro-mahoniowej. Znajduje się tu salonik z aneksem kuchennym i łazienką. Górna część urządzona w tonacji brązowo- pomarańczowej, składa się z otwartego pokoju z kanapą i zamkniętej sypialni z łóżkiem, łazienki i małego aneksu kuchennego.

Apartament Studio 1

Powierzchnia: 24m2 Max osób: 4 Pokoje: 1
Niewielkich rozmiarów, bardzo przytulny apartament. Jedna z najtańszych propozycji w naszej ofercie. Ciekawie zaaranżowany pokój z aneksem kuchennym, wygodnym łóżkiem oraz łazienką idealnie nadaje się na romantyczny wyjazd w góry we Dwoje.

Apartament Viva 2

Powierzchnia: 42,5m2 Max osób: 6 Pokoje: 2
Mieszkanie wykończone w neutralnych, ciepłych barwach. Do dyspozycji Gości oddany jest salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia z dużym łóżkiem oraz łazienka. Z pokoju dziennego jest wyjście na dwa balkony

Apartament Viva 1

Powierzchnia: 42,5m2 Max osób: 6 Pokoje: 2
Eleganckie, przytulnie i nowocześnie urządzone pokoje. Przyjazny w użytkowaniu układ: pokój dzienny z rozkładaną sofą oraz aneksem kuchennym, jedna sypialnia, łazienka. Z okien rozciąga się malowniczy widok na panoramę Tatr. W sypialni łóżko małżeńskie i sofa podwójna rozkładana dwa balkony, ale jeden widokowy.

Kontakt

Viva Tatry
34-500 Zakopane
ul. Pardałówka 30
tel. 666 666 543
rezerwacja@vivatatry.pl
Realizacja strony www : veeo.pl